Прості поради, як можна стати успішною та щасливою людиною

Прості поради, як можна стати успішною та щасливою людиною

 • Диригуйте своїм життям талановито!
 • Режисеруйте своє життя грандіозно!
 • Продюсуйте своє життя професійно!
 • Пишіть своє життя геніально! Пишіть його відразу набіло, жодних чернеток! І пишіть своє життя самі, при цьому користуючись давно відкритими та добре відомими законами життєграфії! Будьте живими переписувачами, насолоджуючись власним чистописанням!
 • Яскравих вам фарб життя, нескінченної палітри з великою розмаїтістю тонів і півтонів, а також різноманітних картин і полотен!
 • Омрійте свої мрії й невпинно працюйте над їх перетворенням у життя.
 • Перетворюйте труднощі та складності життя в нові для себе можливості та ступені дорослішання, особистісного росту, придбання досвіду.
 • Використовуйте всі шанси, надані життям, і досягайте успіху.
 • Завжди майте надію на краще. І не тільки майте надію, але всіма силами наближайте це краще. Кажуть, надія вмирає останньою. Упевнена, для позитивно налаштованих людей надія не вмирає ніколи. Сподівайтесь і дійте. Дійте і сподівайтесь.
 • Прощайте людей навкруги себе. Уміння прощати - відмінний лікар наших негативних емоцій.
 • Умійте зрозуміти та визнати правоту інших. Пам'ятайте: праві не тільки ви одні. Часто буває так, що праві відразу кілька людей. Адже в кожної людини в житті своя правда. І кожний по-своєму правий.
 • Не шукайте винних і не питайте небеса: «За що це мені?!», а з достоїнством та оптимізмом рухайтесь далі.

 

Пам'ятайте, що вам бути із самим собою до кінця ваших днів, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без відпусток, свят і вихідних. Ви - головний герой свого роману, або трилера, або трагедії, або чогось іще, що ви щодня власноручно пишете під назвою «Моє життя». Пишіть його вдумливо!

Є така приказка в англійській мові: «А wise man changes his mind, a fool never will» - «Мудра людина змінює свою думку, дурень не зробить цього ніколи». Будьте мудрими людьми! Чому ми так боїмося змінити свою думку й вибачитись, як перед своїми учнями, так і перед рідними дітьми?! А що, коли ми дійсно в чомусь не праві або наші погляди застаріли? Чому чесно і щиро не сказати своєму учню або рідній дитині: «Ти знаєш, ти мене переконав. Я була не права, а тепер змінила свою думку!». Важче за все сказати це самому собі.

Психологи кажуть, що нещасливі люди у своїх невдачах і нещастях звинувачують усіх навкруги, а всі успіхи приписують особисто собі. Щасливі ж поступають навпаки. Вони в усіх помилках і промахах звинувачують себе, аналізують те, що сталось, і починають діяти. Я бажаю вам, шановні колеги, просто бути щасливими людьми!

І ще одне побажання. Психологи поділяють усіх людей за їх світосприйманням на дві великі групи. До однієї групи відносяться ті, хто вважає себе подарунком усьому іншому світу. Їм усі і все навкруги винні. У них усі навкруги в усьому винні. Такі люди рідко бувають щасливими й, відповідно, здоровими. До іншої умовної групи входять люди, які щиро думають, що світ навколо - це подарунок їм. Вони не вважають, що їм хтось щось винний. Вони, в основному, нікого ні в чому не звинувачують. Це - щасливі люди.

 

Рецепт щасливого життя

Готових рецептів щастя не існує! Кожній людині доведеться протягом життя чимало потрудитись над складанням свого власного рецепта. Тож і давайте над цим трудитись! Тим більше, що трудитись ніколи не пізно. Удачі вам у цьому! Побільше успішних трудоднів і поменше трутнів на вашому життєвому шляху!

Використано матеріали із сайту osvita.ua

http://osvita.ua/school/method/teacher/1876/

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.