Створення ефективних проектів

Створення ефективних проектів

Навчання за методом проектів

Вчителі завжди діляться досвідом і використовують кращі ідеї один одного у своєму викладанні. Ресурс «Створення ефективних проектів» включає приклади навчальних планів, які допоможуть інтегрувати комп’ютерні технології до викладання з використанням навчальних проектів, що реалізуються в класі. Більшість проектів були розроблені вчителями – учасниками програми «Intel® Навчання для майбутнього». Програма підтримує розробку навчальних проектів, які відповідають державним освітнім стандартам та сприяють розвитку в учнів навичок мислення вищих рівнів завдяки Основним запитанням, які ми ставимо школярам під час навчання, завданням проектів, які є реальними для виконання та співвідносяться з життям учнів та коли навчання засноване на ефективних стратегіях оцінювання. За допомогою ресурсу «Створення ефективних проектів» ви можете якісно планувати та розробляти власні навчальні проекти, а також ви можете адаптувати до потреб та умов свого класу приклади проектів, які є на цьому сайті.

Розробка проектів

Розробка проектів > 
Дізнайтеся про ефективне використання методу проектів у викладанні різних предметів для учнів різного віку. Використовуйте принципи планування, які допоможуть вам досягти вимог освітніх стандартів і програм та оцінити результати роботи учнів та їх досягнення.

Навички мислення

Навички мислення >
Ознайомтесь з тим, що сучасні наукові педагогічні дослідження говорять про розвиток навичок мислення вищих рівнів в учнів початкових, середніх та старших класів.

Приклади планів вивчення теми

Приклади планів вивчення теми >
Перегляньте плани вивчення навчальних тем з використанням комп’ютерних технологій, які ви можете використати в якості прикладів для вашого власного планування.

Стратегії навчання

Стратегії навчання >
Дізнайтеся про цікаві ідеї, які можна запозичити для кращого залучення учнів до навчання та досягнення запланованих навчальних цілей.