Я у світі людей. Участь у суспільному житті

        У житті є чимало цікавих захоплень. Іноді навіть дивуєшся, чим тільки люди не захоплюються! Я все життя була невгамовною людиною, мені хотілося спробувати себе у всьому.

        Я росла, і росла моя впевненість у тому, що моє покликання – створювати красу для людей, наповнювати їх буденність новими фарбами і враженнями.

       У наше швидкісне століття, в якому є величезні можливості реалізувати себе в хоббі, захоплення моєї мами – вишивання і в'язання – стали моїми. Спочатку мама навчила мене вишивати гладдю. Я вишивала серветки, скатертини, блузки. Потім була школа, де нас, дівчаток, вчили бути справжніми господинями, вчили шити, в'язати, готувати, створювати затишок і тепло в оселі. Світ навколо мене був настільки прекрасним і дивовижним, що мені хотілося спробувати себе у всьому, що можна створити своїми руками.

          

       Наш світ з його повсякденними справами, речами і подіями цікавий. Але в цьому ритмі життя кожен знаходить щось, що робить його життя радісним і насиченим. Хоббі – це відмінний спосіб реалізувати себе. Кажуть, що добре, якщо твоя робота і твоє хоббі є улюбленими справами. Це про мене: я з упевненістю можу сказати, що я сильна, багата і щаслива.

 

       Сильна в тому, що у мене є міцна сім'я і вірні друзі. Багата – поруч зі мною діти, яких я дуже люблю. А щастя моє в тому, що я свою роботу змогла перетворити на захоплення свого життя.
   

             Я не стою на місці, адже ще так багато належить дізнатися, навчитися і навчити інших.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.